Pazartesi, 04 Nisan 2011 22:57

OYUN GRUBU BULUŞMASI 10 NİSAN

Rate this item
(0 votes)

Geçenlerde mail listesinde: "herkes yazıyor ama kimse buluşup bir grup kuramıyor" galiba diye gelen bir mailin üzerine BENİMLE OYNARMISIN ANNE'nin ilk büyük buluşmasını yapmaya karar verdik.

İlk buluşma baharı karşılamak adına belgrad ormanında neşet suyunda 10 nisan pazar günü saat 10:00 gibi yapılacak.

Gelmek isteyen herkesi bekleriz. Olay şöyle gelişecek. Mümkün olduğu kadar erken gelebilen neşet suyuna girince otoparkın yanından sağa dönüp 20mt ilerideki otoparka park ederek hemen yanındaki alanda tahta masaları tutacak ( başka şansımız yok :) ) Herkes yanında piknik sepetini getirecek hatta masalarda yer bulamama ihtimaline karşı yanında bir de kilim. Yağmur yağma ihtimali var ..o zaman maksat tanışmak uzun uzadıya kahvaltı etmeyiz diyerek sepetin içine bir çay iki poğaca bir meyva koyup gelebilirsiniz. Yağmur olma ihtimali yüksek lütfen yedek kıyafetleri unutmayın yedek ayakkabılar dahil. Kahvaltı sonrası çocuklar babalara teslim edilecek ve anneler toplanıp birbirleri ile tanışacaklar. Tek tek herkes nerede oturduğunu söyleyebilir.. böylece kim nerede kiminle nasıl ne zaman buluşacak kurgulanabilir. yüzyüze tanışmak her zaman daha iyidir belki mail listesinden buluşmaya cesaret edemeyen varsa mutlaka bu kalabalık buluşmaya bekliyoruz hava yağmurlu da olsa İPTAL edilmeyecek. Pazar sabahına kadar iptal olup olmama durumunu yan taraftaki yeşil yanan bannerdan takip edebilirsiniz. Eğer cidden kötü bir hava olacaksa kırmızı yuvarlak olacak o yeşil olan. Hem bu sayfadan hem www.pi.web.trsayfasından takip edebilirsiniz.

Ulaşım:Levent – Maslak – Bahçeköy ya da Kemerburgaz istikametlerinden giriş yapılan Belgrad Ormanları’ ndan tabelalar size yol gösterecektir. Her iki yönden ortalama 3 kilometrelik bir asfalt yoldan sonra Neşet Suyu’ na varılır.
Read 13196 times