Cuma, 04 Ekim 2013 16:01

Ne Yapabilirsiniz?

Rate this item
(0 votes)

Siteye Ücretsiz Üye Olunuz.

Sitemizin altyapısı buna uygundur. Hemen ücretsiz üye olarak kendinize özel bir çok özellik ile paylaşmaya başlayabilirsiniz. Üye bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra sadece üyeler tarafından görülebilen Menüler size gerekli tüm bilgileri verecektir. Sistem içinde hertürlü paylaşımınız önemlidir. Biz bu yaş sürecinde birçok aile ile bu sistem üzerinden oyun grupları kurarak çocuğumuzu büyüttük. Hala görüştüğümüz arkadaşlıklarımız oldu. sizde denemeye devam edin. Yılmayın...

Oyun Gurubunuzu Kurabilirsiniz.

Sitemize üye girişinizi yapınız. Sonrasında beliren menülerden oyun grubu duyurusu yap kısmından çocuğunuzun yaşı ve cinsiyeti, nerede oturduğunuz ve ne yapmak istediğiniz ile ilgili bilgileri paylaşınız. Bu sisteme üye olan diğer anneler tarafından bu görülecektir. Bu şartlara uygun birileri çıktığında grubunuzun ilk adımları atılmaya başlamış demektir. Grubunuzu 5-6 kişiden daha kalabalık tutmayınız. Her buluşmayı muhakkak planlı ve farklı bir yerde yapınız. İlk buluşmanız için evlerin dışında bir mekanı tercih ediniz. böylelikle ailelerin birbirini tanıması için fırsat oluşacaktır.

Bilginizi ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz..

Kurulan uyun grupları birbirlerine aktivite ve yiyecek konularında destek olurlar. Eğitimler ve kişisel gelişimler farklı noktalarda gelişir. Bunların tamamı topluluğun ortak paylaşım alanında yayınlanmalıdır. bu yayınlar belki de böyle bir sistemin çalışmayacağına inanan bir sürü annenin fikrini değiştirebilir. Bu sebeple paylaşım sitemizin esas kurallarından biridir.

Read 7384 times Last modified on Cuma, 04 Ekim 2013 16:01